SERTIFICĒTU PROFESIONĀĻU KOMANDA PARŪPĒSIES PAR JŪSU SMAIDU

Dentamix zobārsti sadarbojas, lai katram pacientam nodrošinātu individualizētu pieeju, garantējot visaptverošu mutes veselības stāvokļa uzlabošanu jau no pirmās apmeklējuma reizes. Ar izpratni, sirsnību un patiesām rūpēm spēsim palīdzēt pat vissarežģītākajās situācijās.

INETA MAJORE

zobārsts – protēzists

alvis šapals

ALVIS ŠAPALS

zobārsts – ķirurgs

UZZINĀT VAIRĀK

MARIKA ZINČENKO

bērnu un pieaugušo zobārsts

līga svidjuka

LĪGA ŠVIDJUKA

zobu higiēniste

UZZINĀT VAIRĀK

jolanta reine

JOLANTA REINE

zobārsta asistente

oksana mūrniece

OKSANA MŪRNIECE

zobārsta asistente

UZZINĀT VAIRĀK

inese jansone

INESE JANSONE

administrātore

UZZINĀT VAIRĀK


© 2021 SIA Dentamix :: Brīvības 97, 3.stāvs, Rīga :: Telefons: +371 29 41 9999 :: E-pasts: [email protected]

INETA MAJORE

zobārsts

Veic vispārēju zobu labošanu, estētikas un protezēšanas darbus.  Daktere ar mākslinieka rokām, stratēģisku redzējumu un dziļu empātiju.  Lai atjaunotu pacienta smaidu, ir nepieciešams prasmīgs roku darbs un pacietība radīt kaut ko no nekā, un tieši neatlaidība un pedantiska  pieeja darbam palīdz dakterei  panākt vēlamo rezultātu. Pacients var būt drošs, ka saņems detalizētu un pārdomātu ārstēšanas plānu un visu nepieciešamo informāciju, lai kopīgi atrastu risinājumu. Dakteres darba pamatā ir iejūtība un tolerance pret katru no pacientiem.

MARIKA ZINČENKO

bērnu un pieaugušo zobārsts

Veic zobu endodontiju, vispārēju zobu labošanu un estētikas darbus. Labsirdība un neviltota sirsnība ir dakteres atslēga veiksmīgai sadarbībai ne tikai ar pieaugušo, bet arī ar mazo pacientu. Smalkjūtība un kompetence ļauj dakterei izprast mazā pacienta pasauli un pieaugušā pacienta vēlmes. Ikviens var būt drošs, ka saņems pamatotu atbildi uz problēmjautājumu un motivējošu stimulu, kas virzīs katru pacientu pretī rezultātam. Par bailēm un nedrošību vizītes laikā  var aizmirst, jo harizma, kāda piemīt dakterei un centība, ar kādu daktere strādā, noteikti sola akurātu darba rezultātu. 

JOLANTA REINE

zobārsta asistente

Perfekti pārzina un kontrolē klīnikas darbu. Ar asistēšanu zobārstam ir „uz tu”, kā rezultātā ar zobārstu saprotas no pus vārda, sekmējot darba gaitu un galvenais – rezultātu. Ir mūsu pacientu psiholoģiskais atbalsts gan klātienē, gan pa telefonu. Vienmēr rūpējas par pacienta labsajūtu un komfortu procedūras laikā.