zobu protezēšana

dentamix

mūsdienīga zobārstniecības klīnika Rīgā un Ādažos

VAI ZOBU IMPLANTS VIENĪGAIS RISINĀJUMS?

Devies pie zobārsta un sāpošo zobu nācās izraut? Tagad tā vietā ir tukšums, kas ar kaut ko jāaizpilda? Bieži vien pirmais, kas cilvēkiem iešaujas prātā, ir zobu implants, bet tas nebūt nav vienīgais variants. Pirms izvēlies šo risinājumu, pajautā savam zobārstam par citām iespējām, lai ne tikai atrastu sev piemērotāko, bet arī finansiāli izdevīgāko.

IZŅEMAMA PLATĪTE UN LOKVEIDA PROTĒZE

Izņemama platīte, elastīga (izņemama) protēze un lokveida protēze ir lētākie varianti tukšās vietas aizpildīšanai. Tie ir salīdzinoši vienkāršāki risinājumi, kas aizstās trūkstošo zobu ar mākslīgu un tādēļ neļaus sagāzties veselajiem zobiem tukšuma virzienā. Izņemamās zoba protēzes ļauj saglabāt vietu, ja nākotnē vēlēsies ieskrūvēt implantu, turklāt blakus esošie, veselie zobi nav jāslīpē.

ZELTA VIDUSCEĻŠ - ZOBU TILTIŅŠ UN MERILEND TILTIŅŠ

Zobu tiltiņš ir labs variants, ja blakus esošie zobi nav dzīvi. Ja tie ir nedzīvi, pirms tiltveida protēzes uzlikšanas, tos vajadzēs vispirms apslīpēt un tikai tad tiltiņu varēs uzcementēt virsū. Zobu tilts ir nedaudz dārgāks risinājums, bet ir ērts, jo tas nav jāņem ārā.

Merilend tilts jeb pielīmējams tiltiņš arī ir uzcementējams uz blakus esošajiem zobiem, bet šos zobus nav nepieciešams slīpēt. Lai novietotu šo tiltu vietā, zobārsts, iespējams, atjaunos abus atbalsta zobus, lai savienojums būtu stingrāks.

ZOBU IMPLANTI IR EKSKLUZĪVS RISINĀJUMS

Zobu implantu var ieskrūvēt tikai tad, ja ir kauls. Izvēloties šo, Tev ir jārēķinās, ka tas nav ātrs un lēts risinājums. Ja esi izvērtējis savas finansiālās, laika un emocionālās iespējas (jo tās ir operācijas) un secini, ka to vēlies: droši izvēlies šo. Šis ir lielisks risinājums un daudzi pie tā paliek, jo titāna skrūve pilnībā aizvieto zoba sakni un blakus esošos zobus nevajag slīpēt, jo īpaši, ja tie ir dzīvi. Iespējams, šis tiešām Tev būs labākais risinājums, bet nekautrējies pavaicāt arī par augstāk norādītajiem, ja zobārsts par tiem nav ieminējies.

saņem konsultāciju vai piesaki vizīti