zobu protezēšana

dentamix

mūsdienīga zobārstniecības klīnika Rīgā un Ādažos

ZOBU TERAPIJA

KAD IZVĒLĒTIES LIKT GAIŠO PLOMBI?

Gaišās kompozīta plobes vislabāk piemērotas priekšzobu rajonos un sānu zobiem rajonos, kuri redzami smaidot, jo to galvenā priekšrocība ir krāsa, kuru izvēlas atbilstoši zoba krāsai, iegūstot estētisku rezultātu. Ja plombe ir ļoti liela, tad palīgā ir jāņem stiklašķiedras materiāli, kuri padara lielo plombi izturīgāku. Nebūtu labi ar gaišo plombi atjaunot lielos sānu zobus, jo plombe nav nodilumizturīga.

KAD IZVĒLĒTIES SUDRABA PLOMBI?

Sudraba plombes ir nodilumizturīgas, līdz ar to ļoti labi piemērotas sānu zobiem kožamo virsmu atjaunošanai. Šīs plombes ir veiksmīgs risinājums arī gadījumos, kad zobs jāatjauno uz saknes, lai pēc tam liktu kronīti. Ja tomēr krāsa ir šķērslis, tad jāizvēlas keramika kā zobu atjaunojošs materiāls gadījumā, kad zaudēti daudz zoba audi.

KO DARĪT, JA IR PĀRKRĀSOJIES PRIEKŠZOBS?

Priekšzobs var pārkrāsoties, jo ir kļuvis nedzīvs. Lai padarītu to gaišāku, var veikt iekšējo zoba balināšanu, atjaunojot zoba krāsu. Tāpat var veikt zoba priekšējās virsmas pārklāšanu ar kompozītu. To iesakāms darīt, ja zobs ir pārkrāsojies nedaudz. Ja zobs ir ievērojami tumšs, labāk būtu zobam likt cirkonija keramikas kronīti.

ZOBA PĀRKLĀŠANA AR KOMPOZĪTU?

Šo metodi veic, ja priekšzobi ir diezgan daudz plombēti un ja plombes ir redzamas. Pārklājot zoba priekšējo virsmu ar kompozītu, tiek panākts viendabīgs efekts, izlīdzīnāta zoba forma un krāsa. Krāsu iespējams izvēlēties gaišākā tonī, bet tā, lai šis tonis saskan ar pārējo zobu toni. 

CENAS

Plombēšana - 40.00 - 110.00€

Zoba atjaunošana - 120.00 / 150.00€

Anestēzija - 10.00€

saņem konsultāciju vai piesaki vizīti